Poprzedni
Następny

Śródmieście, Mokotowska

Powierzchnia

Rodzaj budynku

Cena

Pokoje

Rok budowy

Piętro

Marcin Krawczycki ​biuro@betterestates.pl tel: 506 586 008

Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze przedwojennej kamienicy. Mieszkanie już od progu zachwyca przestronnością. Powierzchnia tego wyjątkowego apartamentu to aż 101,3 m2. Wysokość stropu – 2,8 m oraz jasna kolorystyka potęguje poczucie przestrzeni i podkreśla niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń czyni ten apartament idealnym miejscem do życia. Po przekroczeniu drzwi wejściowych wchodzimy do przestronnego przedpokoju (20 m2). Za dużymi szklanymi drzwiami znajduje się przestronna strefa dzienna (50 m2), na którą składa się salon (30 m2) oraz sypialnia w amfiladzie (20 m2). Druga część nieruchomości przeznaczona jest na kuchnię z jadalnią (20 m2) oraz łazienkę z oddzielną toaletą dla gości (łącznie 10 m2).
Łazienka posiada również wykonaną przez stolarza szafę z przeznaczeniem na pralkę i suszarkę.

Urzeka tu przedwojenna dębowa podłoga oraz oryginalne przeszklone drzwi z zachowanymi klamkami z lat 30 – tych ubiegłego wieku.

Apartament daje również wiele możliwości aranżacyjnych. Łazienki zostały odnowione w stylu nowoczesnym i neutralnym. Sprzedający pozostawił kuchnię do aranżacji nowemu nabywcy, aby mógł sam dodać część swojego indywidualnego stylu do nieruchomości.

error: Content is protected !!